Własne M

przyjemnie jest żyć w Tychach

15. sierpień 2017, 08:16
przez Jerzy Dąbrowski
Komentarze zamkni?te

Oszacowanie wartości mieszkania lub domu

Dużo ludzi musi stanąć pewnego dnia wobec potrzeby załatwienia określonych spraw w rozmaitego pokroju urzędach. Charakter tych spraw jest różnorodnej natury, mogą to być sprawy finansowe lub administracyjne. Pośród interesów dotyczących pieniędzy zazwyczaj mamy do czynienia z bankami albo ubezpieczycielami. Wiąże się to na przykład z sytuacją kiedy ktoś zabiega o kredyt na kupno domu albo musi wykupić polisę na jego ubezpieczenie.

Czytaj dalej...

deszcz

23. czerwiec 2017, 12:02
przez Jerzy Dąbrowski
Komentarze zamkni?te

Bój nasz nieustanny z czynnikami atmosferycznymi....

Polska znajduje się w tej strefie klimatycznej w jakiej warunki pogodowe narzucają wymóg ochrony przed ich niszczycielskim wpływem wszelakich komponentów wyposażenia domów jak również odrębnych struktur czy sprzętów znajdujących się na zewnątrz. Dzieje się w taki sposób stąd iż poprzez dużą część roku w Polsce mamy do czynienia z dość wydatną wilgotnością…

Czytaj dalej...

klimatyzatory

8. maj 2017, 07:55
przez Jerzy Dąbrowski
Brak komentarzy

Domowe sposoby na ochłodzenie latem

Sezon letni z reguły powoduje łamigłówkę w jaki sposób podołać zwrotnikowym ukropom, które będziemy musieli przetrwać w trakcie tych paru letnich miesięcy. Duszność jaka wówczas istnieje jest nadzwyczaj niesprzyjająca dla jakichkolwiek zwykłych prac. Wszyscy myślą jedynie o tym w jaki sposób się schłodzić wciągając spore dawki lodowatych napitków.

Czytaj dalej...

altana

2. marzec 2017, 14:56
przez Jerzy Dąbrowski
Brak komentarzy

By altana była ozdobą ogrodu

Wszyscy farciarze, którzy mają dom z ogrodem doskonale rozumieją iż ogarnięcie ogrodu nie jest łatwe jeśli podejmuje się takiego postanowienia ambitnie. Najłatwiej bezsprzecznie posiać trawę oraz pobiegać nieco z kosiarką – i po kłopocie. Jednak kiedy pożądamy żeby ogród był wizytówką własnego budynku oraz objawiał się doskonale z ulicy to pochłania to nader intensywniejszych zabiegów i nakładu zasobów.

Czytaj dalej...

dom szkieletowy

2. luty 2017, 13:00
przez Jerzy Dąbrowski
Komentarze zamkni?te

Budowa własnego domu w niedługim czasie

Fajnie jest pomieszkiwać w swoim własnym budynku. W Polsce jest to marzenie wielu obywateli więc w wielu wyjątkach kiedy tylko alternatywy materialne to umożliwiają jest to przedkładana strategia odnośnie mieszkania. Wszakże gdy idzie o dobór metodyki, w której powinien być wybudowany dom nieraz nie przychodzą nam do głowy odmienne alternatywy aniżeli to co widzimy, mianowicie budynek w stereotypowej metodologii budowlanej. A warto zaciekawić się opcjami, które nieraz są nieporównanie tańsze, efektywniejsze oraz zezwalają na wprowadzenie się do samodzielnego budynku w wyraźnie krótszym czasie.

Czytaj dalej...